НОВОСТИ
 • Нардеп "Слуги Народа" Трухин сделал ДТП с арбитром УАФ Лучано Лучи. СМИ удаляют новость (ФОТО)
 • В центре Киева праворадикалы избили журналиста на почве ненависти к "антифашистам" (ВИДЕО)
 • Полиция Украины угрожает смертью дочери убитой правозащитницы Ирины Ноздровской
 • МВД Украины банит в твиттере людей, которые напоминают об убийстве полицейскими 5-летнего Кирилла Тлявова
 • Заместитель министра МВД Антон Геращенко провоцирует насилие в отношении задержанного подростка
 • Появились фотографии, как помощник главы Полиции Киева в 2011 году проходил опознание после ареста за разбойное нападение
 • Адвокат Виктор Смалий выиграл иск в ЕСПЧ против Украины по делу избиения сотрудниками МВД
 • Начальник из полиции Киева запретил патрульным штрафовать его водителя, который нарушил ПДД (ФОТО)
 • Полиция Украины оскорбляет девушку-волонтера, угрожает ее избить и повесить (ВИДЕО)
 • Помощник начальника полиции Киева Евгений Дейдей ранее был осужден за разбойное нападение (Документ)
 • Народный депутат Илья Кива угрожает разбить лицо человеку. Полиция Украины не реагирует (ВИДЕО)
 • В НАБУ подано заявление на Зеленского. Президент создал коррупционную схему (Документ)
 • Ростислав Шапошников: "Зеленский сохранил старую мафию МВД в новом правительстве Украины"
 • Киберполиция Украины незаконно принуждает граждан удалять сообщения из соцсетей
 • В СБУ заявили, что не расследуют «путч», который Порошенко готовит против Зеленского
 • Украинцы ждут ответа от президента Владимира Зеленского на требование уволить Руслана Хомчака с поста главы Генштаба ВСУ
 • Нацполиция сделала липовую справку, что буйный патрульный Сидоренко не является наркоманом (ФОТО)
 • Командир патрульной полиции Киева устроил пьяный дебош в одесском ресторане (ВИДЕО)
 • Все новости

  Наш Facebook:

  ГАИшники Львова пожаловались министру МВД, что Дорожный контроль мешает собирать взятки. Инспекторы на грани срыва

  Январь 18, 2013 - 05:54

  В блоге главы МВД Захарченка В.Ю. появилось такое обращение:

  Данило Галицький

  Міністру внутрішніх справ
  Захарченку В.Ю.

  Колективна скарга

  Далі терпіти той безпредел який твориться в ДАІ неможливо. Ми на грані зриву, що може привести до катастрофи. З призначенням начальником ДАІ Львівської області Васильківа Ф.Ф. особовий склад ДАІ відчув на собі усі апетити цього взяточника. Якщо при попередньому керівництві збирали гроші три рази на тиждень то при Васильківу щодня навіть с тих хто перебуває у відпуску і на больничних.


  Такса визначена - 50 доларів в день, а МРЕВ мають свої такси до прикладу Стрий, Золочів, Броди, Новояворівьк по 5 тисяч доларів, Червоноград, Самбір, Дрогобич по 10 тисяч доларів на місяць, Львів 15, гроші збирає шофер Васильківа в гаражі біля Львівського МРЕВ на вул. Данила Апостола,11 - одним словом обкладені всі без виключення працівники ДАІ.

  Стоїть питання чи можемо ми навести порядок на дорогах- відповідаємо впевнено ні. Бо мусимо думати як заробити по 50 доларів, бо іншими командіри не приймають. Пробували звертатися до заст. начальника ДАІ по службі Гапчича В.О., але він каже що не приділах, по кадрах Кмітя О., але він на такі речі не реагує, часто на роботі буває п*яненьким і то влаштовує того ж Васильківа Ф.Ф.

  Механізм обдирання простий, хто не здає гроші за тим пускають негласку під командуванням нахалюги Фальшовніка Д.О. Виявляються дрібні порушення і зразу видають наказ по УВС на покарання. Раз- другий а на третій виганяють з ДАІ і призначають в патрульну службу. Повернутися назад в ДАІ можна але за гроші такса 5.000 тис.зелених.

  Ще хочемо розповісти про в.о. командіра Львівської роти Кондрата такий собі тихоня. Але попробуй нездати гроші після зміни буде доїдати і додому телефонувати. Гуляє думка що генерал Цимбалюк М.М. вимагає призначити його начальником ДАІ м.Львова.

  Тепер нас почав пресувати “Дорожній контроль”, але Васильків і Кондрат такі речі до уваги не приймають, щодня після зміни по 50 доларів здавай бо то святе, в нас виникає думка, а чи не вони замовили той “Дорожній контроль” показуючи свою принциповість і непідкупність?

  Товаришу міністр, знаємо що Ви були у Львові, думали, що порозганяйте тих <<Полтавських взяточників>>, що окупіровали ДАІ бо ще світ такого не видів щоби шофер начальника ДАІ дістав медаль “За заслуги” за то що переїхав з Полтави до Львова возити Васильківа.

  Знаємо, що перевірку почнуть з опитування, або позачергової атестації, яку дуже люблять в ДАІ проводити перевіряючі і начальники - бо то свіжий навар, але де ви виділи такого дурня щоби при командірах хтось написав правду – на другий день виженуть, а в кожного вислуги 10 -15 років, як сім”ю годувати?

  Ще одно, як Ви були у Львові то вручали квартири і та подія викликала великий інтерес серед працівників міліції бо гуляє інформація, що квартир виділено набагато більше, але їх вручать тайно полтавчанам бо їх до Львова приїхало десь 25 чоловік, ми місцеві знов в прольоті і виникає питання, кому вигідно розвалити Львівську міліцію присилаючи до області тимчасових варягів, які отримають квартири і повтікають, і чи знає про такий бардак Президент ?

  Начальник ДАІ Васильків Ф.Ф. на роботу майже не ходить чотири дні на тиждень сидить у Полтаві, керує бізнесом генерала Рудяка, а три дні катається в карпатах на лижах.

  ПИТАННЯ:
  1). товариш міністер Захарченко В.Ю. для чого Ви розвалюєте міліцію призначаючи таку кількість варягів-взяточників на Львівщину?
  2). Чи не пора Вам піти у відставку і не мучити міліцію – будьте мужиком виж не міліціонер.

  Копію листа направляємо Президенту В.Януковичу і в пресу.

  З повагою, Небайдужі працівники і ветерани ДАІ Львівської області

  16 01 2013, 19:01

  Интересно, что данное сообщение было удалено из блога министра МВД, однако, пока что, осталось в кэше GOOGLE. Видимо, глава МВД занял окончательную позицию - всячески не бороться со взяточничеством, а если такие факты придаются огласке, то их нужно как можно скорее удалить, а авторов наказать.

  Напомним, что в октябре 2012 года, сотрудники ГАИ Львова облили кислотой автомобиль местного активиста "ДК" Ярослава Порады за то, что он проводил расследование о факте фальсификации ст.130 КУпАП. По этому поводу руководство "Дорожного контроля" дало пресс-конференцию в УНИАН. Отметим, что фальсификация "пьянки" - самая прибыльная статья для ГАИ, потому и обливают кислотой тех, кто мешает фальсифицировать.

  Дорожный контроль

  Читайте продолжение:
  Начальника ГАИ Львова с позором выгнали с работы

  Читайте также:
  Чтобы уничтожить коррупцию в ГАИ - нужно создать для ГАИ экономический кризис
  Пресс-конференция ДК в УНИАН об издевательствах ГАИ над гражданами Украины (ВИДЕО)
  Сюжет телеканала ИНТЕР о войне Дорожного контроля с беспределом ГАИ Львова (ВИДЕО)
  Фанаты ГАИ просят министра МВД уничтожить "нечисть" в виде Дорожного контроля

  ПОМОЧЬ ПРОЕКТУ ДК  Комментарии
  Воскресенье, Август 9, 2015 - 09:48, Гость IP: 141.101.92.74

  Хабарники в пагонах!
  Сподіваюсь, що ці два «ФЕЙСи» запам’ятає кожен мешканець Яворівщини. Обидва працюють експертами в Новояворівському МРЕВ ДАЇ , обидва беруть ХАБАРІ, за різного роду послуги. Ще в кінці 90-х на таку «козирну роботу» їх «пропхав» Заяць Роман Ярославович, який на сьогоднішній день працює в управлінні ДАЇ Києва (полковник). На початку 2000х років Пугачук М. вмів творити дива. На одне авто, по потребі власника (звичайно за винагороду) виробляв кілька номерних знаків і реєстраційних документів на транспортний засіб. Получити права на водіння автомобілем – будь ласка плати гроші (залежно скільки категорій «старт» від 400 у. о.) і завтра в тебе новенькі права. («бізнесом» з водійськими правами займаються обидва). Флис А., крім вище сказаного «заробітку» , ще «підпрацьовував» кур’єром в банди , яка викрадала автомобілі (передавав суму викупу за авто). На сьогоднішній день шановні експерти володіють майном в мільйони гривень. Ви подивіться на яких вони автомобілях їздять TOYOTA Prado (Флис Андрій) вартість, якої більше 500 000 гривень і Mercedes-Benz E класу (Пугачук Михайло) вартісь перевищує 200 000 гривень. Хіба звичайний експерт МРЕВ ДАЇ на свою зарплату позволить собі таке? Відповідь - НІ! Виходить вони в нас «НАДЗВИЧАЙНІ» експерти.
  Крім цього, в А. Флиса «намалювався» так званий « готельно – бордельний » бізнес, на вулиці Івана Хреститиля 68 (Третє Містечко прибудова з заду будинку). Адміністрація готелю – ресторану «Арта» чудово співпрацює з «Експертом-хабарником» і висилає розпусні пари по даному адресу.

  Про, яку люстрацію в державі можна вести мову, якщо на рівні району немає жодного звільнення!

  12 тра 2014 о 21:16|Мені подобається28
  17 коментарів

  Марта Завальська
  табличку ділення добре знають....їх тільки на гарячому зловити, по-іншому вони не підуть...
  12 тра 2014|3

  Іван Стропак
  Невелике уточнення:на сьогоднішній день шановні експерти володіють майном в мільйони не гривень,а вічнознелених.Принаймні перший з "героїв".Додайте хоча б базу відпочинку біля Віжомлі.Швидше за все жоден Майдан не зрівняє нас із ними як це зробить його величність АК-47.
  12 тра 2014|2

  Radical Anonymus
  "Допантувався" Андрій Богданович. І захисників в коментарях немає. В МРЕВ Новояворівську в всіх кабінетах хабарники відсиджуються. Користаються бюрократичними законами в власних інтересах.
  13 тра 2014|

  Артур Яворівський
  А Андрюша ще най*бувати вміє. Там печатка тут підпис, а це все гроші коштує. Інколи придумує якісь незрозумілі підписи, а пізніше каже ціну. Ну а "хлоп" думає , що так має бути і платить. "Без лоха і жизнь плоха" —- девіз Флиса А. Б.
  13 тра 2014|

  Юрій Закревський
  Оооо, знаменитий Ендрю, на перших шпальтах! То ті корупційні-хабарні махінації в них у генах

  Понедельник, Май 26, 2014 - 04:12, Гость IP: 141.101.89.119

  Щось за ДАІ забули хабарника Фальшовника та Гапчича, доки ці москалі будуть ще у Львові, Гапчич - Житомир за тобою плаче, балет чемодан іі на родіну, фальшовник (фальш---) це
  (польс. falsz, від лат. falsus – неправдивий, хибний, помилковий)
  1. Обман, підробка.
  2. Неприродність, ненатуральність.
  3. Нещирість, лукавство. Геть москалів зі Львова.

  Суббота, Январь 26, 2013 - 21:27, Гость IP: 195.46.33.18

  ...Небайдужі працівники і ветерани ДАІ Львівської області....

  Увольняйтесь нахрен. Вас кто-то держит в этой гнилой структуре? Вы больше в ответе за происходящее чем ваш начальник. Виноват не начальник, который придумал вам таксу, а ВЫ - те кто послушно по быдлорабски эту таксу собирает. когда некем будет собирать таксу, тут же и начальники исчезнут, или сами пойдут на трассу собирать таксу для себя. где их благополучно и похоронят.
  Нехрен корчить из себя страдальцев, на которых накинулись зверюги начальники. Вы сами те еще зверюги, исполнители хреновы... Сами рабы и быдло, и других рабами делаете, вашими руками это делается, значит вы в ответе. И если завтра начнут громить всю эту гниль, то начнут С ВАС, а не с начальников. И правильно сделают. Если ты - раб, сиди послушно в стойле, но вы сознательно обворовываете людей для ваших начальников. А завтра кого-нибудь уволят и куда деться бывшему сотруднику ГАИ. Никто на работу его не возьмет. Так что вешайтесь, быдло, ваше время уже закончилось. Началось наше время...

  Пятница, Январь 25, 2013 - 14:42, Гость IP: 195.160.233.23

  "в.о. командіра Львівської роти Кондрата"
  А Конрад Тарас Михайлович перебуває на посаді заступника ВДАІ ЛМУ із жовтня 2012 !!!

  Среда, Январь 23, 2013 - 20:28, Гость IP: 178.136.237.74

  Управління ДАІ в Івано-Франківській області
  Міністру Внутрішніх справ України Захарченку В.Ю.
  Вельмишановний Віталій Юрійович!
  Звертаються до Вас співробітники управління державтоінспекції в Івано-Франківській області з проханням, щоб Ви навели порядок в нашому управлінні, так як наші керівники напевно не хочуть навести порядок, або з деяких корисних причин на це закривають очі. В нас в Управлінні ДАІ на посаді заступника командира роти-начальника чергової частини працює майор міліції Моцюк Володимир, який декілька років тому назад в стані алкогольного сп’яніння здійснив дорожньо-транспортну пригоду на власному зареєстрованому на ньому автомобілі фольксваген-гольф н.з 53184ІВ, в результаті якої одержав важкі тілесні ушкодження і став інвалідом. Розбитий автомобіль був пошкоджений наскільки, що ремонту не підлягав, тоді Моцюк Володимир пригнав з закордону інший автомобіль такої самої марки і коліру, і вварив в ньому панель з ідентифікаційним номером кузова з розбитого автомобіля. Даним автомобілем керує до цього часу, правда останнім часом на територію ДАІ даним автомобілем не появляється, а ховає його по прилеглих вуличках до Управління. Виникає питання, як людина з явними ознаками інвалідності проходить диспансеризацію в поліклініці УМВС в області і хто, і за яку винагороду продовжує йому службу, так як він вже давно є пенсійного віку і повинен бути комісований з ОВС по хворобі. Просимо Вас втрутитись в дану ситуацію, дати вказівку провести розслідування і вияснити,як він пройшов чергову комісію на продовження служби в поліклініці УМВС і хто дав заключення про те, що він придатний для дальшого проходження служби, провести авто технічну експертизу даного автомобіля і вжити всіх заходів дисциплінарного впливу до Моцюка Володимира. Співробітники УДАІ УМВС в Івано-Франківській області.
  16 01 2013, 13:35

  Вторник, Январь 22, 2013 - 15:39, Гость IP: 95.69.214.68

  долбоебизм процветает в украине из за неучей граждан и долбоёбо-пидаров типа януковича тимошенко и других чинуш.
  всё.
  проебали всё и толку теперь небудет.
  украине пизда.
  идёт эта украина нахуй вместе с её фальшивой волей.

  Вторник, Январь 22, 2013 - 13:12, Гость IP: 77.8.196.242

  ГРУЗИЯ. КУДА НАМ ХОХЛАМ. МЫ ИМЕЛИ ЛУТШУЮ ЭКОНОМИКУ СССР. У НАС БЫЛИ ОГРОМНЫЕ ПРЕДПРИЯТИЯ ДЛЯ ВНУТРЕННЕГО ПОТРЕБЛЕНИЯ. НАШЕ СЕЛО 25 МИЛЛИОНОВ КРУПНОГО РОГАТОГО ТОЛЬКО -- ТЕПЕРЬ 5 .. КУДА ВСЕ ЭТО ДЕЛОСЬ --- ПРИ КУЧМИЗЬМЕ ЗА 10 ЛЕТ УКРАИНА СТАЛА НИЩЕЙ В КАЖДОМ ГОРОДКЕ УНЕЧТОЖЕНЫ ВСЕ ПРЕДПРИЯТИЯ. КАЖДОЕ СЕЛО ЭТО СТАРИКИ ЖДУЩИЕ СМЕРТЬ.. МЕНТЫ НАШИ ЭТО ХАМЛО И НАПЕРСТОЧНИКИ -- НАРКОМАНЫ - АЛКАШИ - ИЗВРАЩЕНЦЫ -- И УБИЙЦЫ ..... ГРУЗИЯ ЭТО ДО СААКАШВИЛИ БЫЛА ПОЛНЕЙШЕЕ ДЕРЬМО -- КРИМИНАЛ ВЕЗДЕ И ВСЮДУ МЕНТОВ НА КАЖДОМ ПОВОРОТЕ - ЗАНИМАЮЩИЕСА ТОЖЕ КРИМИНАЛОМ- НИЩЕТА НЕВОЗМОЖНАЯ РУБАЛИ ДЕРЕВЬЯ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА ЧТОБЫ ПРОТОПИТЬ ЖИЛЬЕ.. НЕБЫЛО НИ ОДНОЙ СЕМЬИ ЧТОБ КОГОТО НЕОГРАБИЛИ ..... И ЧТО СДЕЛАЛ СААКАШВИЛИ ЗА 7 ЛЕТ..... ОДНО НАПИШУ МЕНТОВ РАЗОГНАЛИ И ТОЛЬКО ТРЕТЬ СОСТАВА НАБРАЛИ И КРИМИНАЛА НЕСТАЛО. МАШИНЫ В ГОРОДАХ НЕЗАМЫКАЯ БРОСАЮТ..............ВОТ И ПИШИТЕ КТО ЕСТЬ КТО.......... ЯНУКОВИЧ ЗА 3 ГОДА УКРАИНУ ЗАГУБИЛ ИНВЕСТРА НОЛЬ -- А ЭТО ЗНАЧИТ НАШ ТОВАР НЕЗАКАЗЫВАЮТ А ЭТО РАБОЧАЯ СИЛА -- ЭТО ЖИЗНЬ

  Вторник, Январь 22, 2013 - 11:17, Гость IP: 92.249.105.203

  Подлеци были и будут при любых властях и режимах. И власть Саакашвили не исключение. Они есть и сейчас, можете не сомневаться. Мы говорим не о них, а о прекрасной реформе для народа. А противники этой реформы не народ. Противники это те, у кого забрали возможность обдирать народ. Украина тоже придёт к этому, немного другим путём. И дело не в названии страны. Просто Саакашвили первый решился ускорить события истории. А это чревато. Но поверьте, пройдёт время и сами грузины будут вспоминать его, как героя. А мы, украинци уже сейчас благодарны ему за пример. А, чтобы подлецов было меньше, необходим народный контроль на всех уровнях власти, вплоть до президента. Честный президент контроля бояться не будет. Когда народ информирован, он обращается к царю за советом, а когда народ не информирован, а к царю нет доступа, он возмущается. Регул.

  Понедельник, Январь 21, 2013 - 22:52, Гость IP: 92.113.180.156

  все эти ваши мечты о грузинском новаторстве полнейший бред.очевидно-очень заняты всеукраинской возней. в принципе понятно.продолжение оранжевого синдрома. вот только саакашвили за свои реформы боится ответить а вдохновители-министры,хреновы реформаторы-кто в загранке кто в тюрьме, и к стати за грабеж бюджетных денег. американская финансовая халява уже закончилась-оппозиция наступила больно на хвост. не удивлюсь,если этот чача-реформатор всплывет в штатах или фрг,но-политиканы-то народ кинули

  Понедельник, Январь 21, 2013 - 20:30, Гость IP: 119.147.146.14

  ты мусорок сиди и не тявкай когда дяди разговаривают! ты шавка прям - тяв и тикать!