НОВОСТИ
 • Полиция Украины блокирует работу американских волонтеров по доставке гуманитарной помощи
 • Пленные солдаты РФ в Украине 2022. Правительство России скрывает правду (ВИДЕО)
 • Канал 1+1 распространил фейковый сюжет, что якобы активист "Дорожного контроля" арестован за убийство
 • Нардеп "Слуги Народа" Трухин сделал ДТП с арбитром УАФ Лучано Лучи. СМИ удаляют новость (ФОТО)
 • В центре Киева праворадикалы избили журналиста на почве ненависти к "антифашистам" (ВИДЕО)
 • Полиция Украины угрожает смертью дочери убитой правозащитницы Ирины Ноздровской
 • МВД Украины банит в твиттере людей, которые напоминают об убийстве полицейскими 5-летнего Кирилла Тлявова
 • Заместитель министра МВД Антон Геращенко провоцирует насилие в отношении задержанного подростка
 • Появились фотографии, как помощник главы Полиции Киева в 2011 году проходил опознание после ареста за разбойное нападение
 • Адвокат Виктор Смалий выиграл иск в ЕСПЧ против Украины по делу избиения сотрудниками МВД
 • Начальник из полиции Киева запретил патрульным штрафовать его водителя, который нарушил ПДД (ФОТО)
 • Полиция Украины оскорбляет девушку-волонтера, угрожает ее избить и повесить (ВИДЕО)
 • Помощник начальника полиции Киева Евгений Дейдей ранее был осужден за разбойное нападение (Документ)
 • Народный депутат Илья Кива угрожает разбить лицо человеку. Полиция Украины не реагирует (ВИДЕО)
 • В НАБУ подано заявление на Зеленского. Президент создал коррупционную схему (Документ)
 • Ростислав Шапошников: "Зеленский сохранил старую мафию МВД в новом правительстве Украины"
 • Киберполиция Украины незаконно принуждает граждан удалять сообщения из соцсетей
 • В СБУ заявили, что не расследуют «путч», который Порошенко готовит против Зеленского
 • Все новости

  Наш Facebook:

  ГАИшное зверье из Винницы избило журналиста, украло у него мобильный телефон и составило протокол по ст.185 КУпАП

  Май 18, 2013 - 20:31
  Журналіст Олександр Столяров вирішив “обкатати” новенький велосипед. Проїхавши близько 20 кілометрів, він побачив машину ДПС, яка стояла з порушенням. На зауваження велосипедиста, ДАІшник викликав своїх колег. Ті затримали журналіста та викрали його телефон, - пишет издание 20minut.ua


  Хотів випробувати нового “коня”

  12 травня журналіст їхав до селища Тиврова, випробовуючи велосипед на дальній відстані. Гарний день, “попутній вітер” - нічого не віщувало біди. І тут раптом - “дорожні пірати”. Велосипедистів, зазвичай, працівники ДАІ не зупиняють. Останній зупинився сам, адже побачив, що патрульна машина з номером 0227, стояла з порушенням. А саме: пункт ПДР 15.10 - “стоянка забороняється ближче 10 метрів від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду”; Наказ МВС №111 пункт 12.3.3 - “дислокація патрульного автомобіля має бути в місцях його найкращої видимості для усіх учасників дорожнього руху”.

  ДАІшик при зверненні не представився, показати службове посвідчення відмовлявся та безпідставно вимагав у велосипедиста надати особисті дані. Олександр таки вказав ДАІшнику на порушення, з яким стояв патрульний автомобіль та попрохав, щоб той припинив правопорушення. Проте ДАІшник не погоджувався з порушенням, назвав журналіста провокатором та сказав, що викличе оперативну групу. Після чого почав кудись телефонувати.

  Вирішили затримати, адже не знали, як звуть

  Через кілька хвилин після телефонного дзвінка ДАІшника, під’їхала “Шкода Октавія” сірого кольору, з державним номером АВ 5992 АА. З неї вийшов чоловік одягнений у форму ДАІшника. Автомобіль був не службовий, а приватний. Згідно пункту 17.1.12 наказу МВС №111, працівникам ДПС забороняється нести службу на приватних автівках.

  - Ви несете службу на приватному транспорті, - сказав журналіст. - Ви тут як працівник міліції при виконанні, чи як громадянин?

  ДАІшник зі “Шкоди” сказав, що він міліціонер, та почив вимагати у журналіста назвати особисті дані, не озвучивши підстави для такої перевірки.

  - Тобі що, немає що робити? - запитує чоловік у формі ДАІ. - Я міліціонер, а ти хто такий?

  Так як у громадян України немає обов’язку пред’являти першому-ліпшому документи, то журналіст не бачив сенсу проводити далі розмову.

  На зауваження журналіста ніхто не реагував. Люди в формі працівників міліції не представлялися та посвідчень не показували, тому він вирішив продовжити поїздку далі.

  Але, не так сталося, як гадалося.

  Під’їхала ще одна машина міліції. З неї вийшли двоє. Один з них в формі працівника міліції. Не представившись, вони почали вимагати від журналіста пред’явити документи. Вже після його зауваження, назвали себе та показали службові посвідчення на ім’я Андрія Корчевського та Олексія Говорова. Одразу після цього, знову почали вимагати від журналіста назвати себе. Не розібравшись по суті та ставши на сторону своїх колег, почали погрожувати затриманням. Сказали, що складуть протокол “за злісну непокору”. На питання журналіста, у чому суть непокори, правоохоронці сказали, що той не називає себе.

  “Ти шо, довб..об?!”

  Оперативники Корчевський та Говоров почали хапати Олександра за руки, щоб затягнути у свою машину. ДАІшник “на Шкоді” також вирішив відзначитися.

  - Ти шо, довб..об, - каже “шкодний” ДАІшник.

  Журналіст зрозумів, що адекватності від міліції чекати не потрібно та почав побоюватися за себе. Дістав смартфон та включив відеозйомку для фіксації дій міліції. Тут розпочалося найцікавіше: ДАІшник зі “Шкоди”, накинувшись та заламавши руку журналісту, відібрав смартфон. Інші міліціонери спочатку спостерігали, а потім теж почали заламувати журналісту руки.

  В цей момент на дорозі зупинився автомобіль. Чоловік за його кермом крикнув, що все знято на його відеореєстратор і він все бачив. Олександру вдалося вирватися та записати його контактні дані. Водій червоної автівки - Віталій, сказав міліціонерам, щоб вони віддали Олександру смартфон та не порушували закону. З цими словами і поїхав.

  Міліція тільки цього й чекала. Почали крутити руки та запихати у автомобіль. Смартфон не віддали.

  - А як же мій велосипед, що ви робите? - казав журналіст. - Віддайте мій смартфон, ви не маєте права забирати мої речі.

  Міліціонери тільки сміялися. ДАІшник, який відібрав смартфон, віддав його через вікно старшому сержанту Говорову.

  - На ось смартфон, - каже ДАІшник-злочинець. - Тільки там ще карточка.

  В цей момент стало зрозуміло, що відео нападу швидше за все видалять, аби не було доказів злочину.

  Шукали травичку та вліпили “злісну непокору”

  Доставили журналіста у Гніванський відділ міліції. Склали протокол затримання. Прискіпливо оглядали особисті речі, перевертаючи кожен папірець. Старший сержант Говоров дуже зрадів, коли побачив у рюкзаку складену фольгу. Мабуть, думав, що там конопля. Але його спіткала невдача. То була зім’ята фольга від шоколадного батончика.

  Далі журналіст попрохав викликати йому адвоката з Вінницького центру безоплатної вторинної правової допомоги. Поки адвокат їхав до Гнівані, журналіст встиг написати заяву про розбійний напад та крадіжку смартфона. Також дав додаткові пояснення по неналежному зберіганню майна - його велосипеда, про долю якого він нічого не знав.

  Коли Олександр писав заяву про напад та крадіжку, старший слідчий Вадим Міляновський покинув на хвилину кабінет, а його автомат Калашникова залишився під стіною без нагляду, за метр від журналіста.

  На журналіста склали протокол за статтею 185 КУпАП “Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції...”, за що суд може дати до 15 діб арешту.

  - Після цього мені сказали, що мій смартфон знайшли в траві, - каже журналіст. - В тому місці, де мене затримували. А Говоров заперечував, що йому передавали мій смартфон. Казав, що людина давала йому його телефон, який випав на дорозі.

  Пробили колесо та почистили картку пам’яті

  Вже вечоріло. Журналіста привезли на місце затримання, для проведення огляду місця затримання. Цікаво, що увесь цей час з 13.00, коли Олександра затримали, збоку в патрульній машині сидів ДАІшник Гуцал, який, мабуть, охороняв велосипед. З Тиврова приїхали двоє прокурорських слідчих. На годиннику - близько 20.00.

  Старший слідчий Гніванського відділу міліції Вадим Мілявський, проводив огляд місця затримання, фіксував усе на фото та занотовував у протокол усі зауваження Столярова.

  - Ось ця потертісь на сідлі та невелика вм’ятина на рамі, - каже журналіст. - Їх не було до цього. Зверніть увагу, заднє колесо - пробите!

  Міліціонери збоку прокоментували, що то на сонці спустило. Олександр дістав з рюкзака насос та спробував накачати колесо. Все марно. Було чути характерний для пробитого колеса свист.

  Під колесом лежав смартфон - HTC Explorer. Він був вимкнений. При включенні виявилося, що дата та годинник - “збиті”. Значить, в ньому певний час була витягнута батарея. При слідчих прокуратури Олександр зайшов у папку, де зберігаються фотографії та відео. Там було пусто. Не було не тільки відеофайла з нападом, але і взагалі усіх фотографій, які були зроблені більше ніж за рік. Смартфон опечатали та вилучили як речовий доказ. Велосипед журналіст залишив у незнайомих людей, які жили на вуличці біля місця подій. Адже з пробитим колесом нікуди не поїдеш.

  Близько 22.00 годин Олександра привезли у Тиврівський медпункт, “продувати” на алкоголь. Драгер показав три нулі. Виявилося, що прокурорські сказали і “операм”, які затримували Сашу, “продутися” на алкоголь. У них також були нулі.

  - На годиннику було майже 11 година вечора, - каже журналіст. - Добре, що у Тиврові в мене рідня. Інакше не знав би, де заночувати, чи як дістатися до Вінниці.

  На якому етапі знаходиться "пригода"

  Прокуратура взяла пояснення у журналіста. Також прокуратурою за фактом нападу та відбирання смартфона, було відкрито кримінальне провадження за ст.365 Кримінального Кодексу України - “Перевищення влади та службових повноважень”. За цією статтей, ДАІшнику Олександру Пахольчаку “світить” - позбавлення волі від двох до п‘яти років.

  Перевірки проводять СБУ, Відділ внутрішньої безпеки міліції та Обласне управління міліції.

  Слідчий каже, що в прокуратурі чекають рішення суду, який встановить, чи правомірно затримали і притягнули до відповідальності Олександра Столярова. Вже на основі рішення суду, будуть дивитися, чи відкривати кримінальне провадження на інших міліціонерів.

  ДАІшник який напав - Олександр Пахольчак. На його сторінці в соціальній мережі "Вконтакте" вказано, шо він народився 12 сепня 1988 року.

  Олексій Говоров - один з двох міліціонерів, які затримали журналіста та склали на нього протокол "за злісну непокору", на відпочинку

  ДАІшник Пахольчак під'їхав наприватному транспорті

  Розмова з Пахольчаком

  Мусарок Алексей Говоров на страничке Вконтакте комментирует статью:

  Интересно,где Столяров врать-то так научился?!Прочитал-и сам в шоке!Видимо хорошо всё у парня с фантазией,ведь не зря за текущий год от него поступило не менее 13-ти заявлений в органы внутренних дел с жалобами на разные инстанции.Чистой воды ПРОВОКАТОР!!!

  Читайте также:
  Апелляционный суд признал законным тюремный срок водителю за отказ передать права

  ПОМОЧЬ ПРОЕКТУ ДК  Комментарии
  Понедельник, Сентябрь 30, 2013 - 21:11, Гость IP: 173.245.51.162

  и почему у нас в даи только одно скотское быдло набирают? и как такие уроды могут представлять закон?

  Среда, Июнь 19, 2013 - 14:59, Гость IP: 69.195.138.142

  Пахольчака уже отмазали, но предупредили...!

  Суббота, Июнь 1, 2013 - 10:31, Гость IP: 90.176.255.106

  Что мусорята раскукарекались, простой пацан стал поперк горла, который плюнул вам в е...ло от всего Украинского Народа, страшно суки ...УБЕЙТЕ..., значить судьба его такая, но запомните, умереть за првду это честь!!! Да откуда вам знать что такое честь,вы только форму напялили, а нутро ГНИЛЬ!!!!

  Среда, Май 22, 2013 - 23:33, Гость IP: 208.113.153.235

  О, снова Похольчак А. засветился! Таких неадекватов как он лучше посадить за решетку, а то только проблем начальству!

  Понедельник, Май 20, 2013 - 12:30, Гость IP: 94.45.138.157

  Знову читаю і просто дивуюсь, та що там дивуюсь, я вже навіть не дивуюсь...
  Це мабуть в голові потрібно мати тирсу, щоб таке витворяти, хоча тирса це також забагато, скоріше за все там повний вакуум.
  Як таких приймають на службу ??

  Понедельник, Май 20, 2013 - 11:42, Гость IP: 46.118.29.214

  очередное мусорье возомнило себя вершителями судеб:
  youtube.com/watch?v=As_pNGyy3vY
  ----------------------------------------------------------------------------------
  не удивлюсь что после такого мусорского беспредела головы начнут отрезать не только судьям

  Понедельник, Май 20, 2013 - 10:33, Гость IP: 83.137.88.136

  Сегодня с 7.20 Кобра злодейсвует в Ирпене. Тормозят и ипут всех подряд!

  Понедельник, Май 20, 2013 - 08:38, Гость IP: 178.158.104.14

  Были такие проявления коррупции, гнилых полицейских? Как и когда вы это побороли?

  Воскресенье, Май 19, 2013 - 22:54, Гость IP: 178.94.9.174

  Jakież jesteście zgniłe - Ukraińcy w głównej masie. Warto założyć formę - i jest stracone Całe sumienie, Wszystkie pojęcia rzeczywistości, Całe odczucie ńŕěîńîőđŕíĺíł˙, tylko chęć - liznąć starszyznie, poszydzić nad słabym... Wasz bandytyzm u was w głowach fest siaduje, niedalekie wy sługusi.
  Aktywnym ludziom - cześć i poszanowanie, i politowanie o losie

  Воскресенье, Май 19, 2013 - 19:41, Гость IP: 82.193.98.82

  а чего на них смотреть. без урода не бывает. просто нужно коленные чашечки побить. чтобы жил и думал над своими поступками. когда-то на них найдется сила. Как в фильме МЕЧ.