НОВОСТИ
 • Украинцы ждут ответа от президента Владимира Зеленского на требование уволить Руслана Хомчака с поста главы Генштаба ВСУ
 • Нацполиция сделала липовую справку, что буйный патрульный Сидоренко не является наркоманом (ФОТО)
 • Командир патрульной полиции Киева устроил пьяный дебош в одесском ресторане (ВИДЕО)
 • На главу ВСУ генерала Хомчака подано заявление в Пентагон США за действия в Иловайске
 • Журналист подал заявление Роберту Мюллеру о сотрудничестве Петра Порошенко и Рината Ахметова (Документ)
 • Аваков мстит организатору акции "Хто замовив Гандзюк?" за митинг возле его виллы в Италии (ФОТО)
 • На главу Национальной полиции Украины Сергея Князева подано заявление в ФБР США (Документ)
 • Арсен Аваков, который называл президента США Дональда Трампа "опасным маргиналом", летит в Вашингтон
 • Экс-комбат батальона "Днепр-1" Юрий Береза так и не был допрошен по Иловайску, - военный прокурор Матиос (ВИДЕО)
 • Сегодня проекту "Дорожный контроль" исполнилось десять лет (ВИДЕО)
 • Глава полиции Сергей Князев, который наградил террориста "ДНР" Голубана, рассказал в США о реформе МВД
 • Советник главы МВД Авакова заявил, что в Украине нет активистов, а потому и нет нападений на активистов
 • Аваков наградил часами патрульного полицейского, который незаконно избил водителя (ФОТО)
 • Сотрудник патрульной полиции купил в Киеве огромную квартиру за 8 тысяч долларов (ФОТО)
 • Опровержение: В Одессе не задерживали активиста Дорожного контроля пьяного за рулем
 • Аваков привез с собой в США фигуранта коррупционного дела по краже песка (ФОТО)
 • Дело рюкзаков: обвинительный акт против сына Авакова и экс-замглавы МВД передают в суд
 • Семья депутата Антона Геращенко уклоняется от уплаты налогов. Расследование журналистов (ВИДЕО)
 • Алексей Мочанов угрожает убить руководителя Дорожного контроля за критику полиции
 • Про-российский блогер назвал жителей Западной Украины людьми второго сорта (ВИДЕО)
 • Администрация президента использует автомобилистов для блокирования Марша за импичмент
 • Все новости

  Подпишись на Facebook ДК

  Должность в ГАИ стоит от $1000 до $10 000

  Июль 17, 2009 - 12:30


  Президенту України Ющенку В.А.
  Міністру МВС України Луценку Ю.В.
  ЗВЕРНЕННЯ

  Нас, працівників Управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області змусила звернутись до Вас та загрозлива ситуація, яка панує в обласній державтоінспекції, що викликано діяльністю її начальника Кавюка О.М.


  За період керівництва О.Кавюка обласне ДАЇ перетворилось на нечувану за розмахом корумповану структуру і всіх без виключення працівників заставляють підпорядковуватись встановленим ним же та його підлабузниками правилам.

  Весь особовий склад перш за все зобов’язаний забезпечувати отримання прибутків незаконним шляхом для збагачення О. Кавюка. В противному випадку негайне звільнення. Встановлено тариф поборів, який виглядає наступним чином:

  за кожну посаду від 1000 до 3000 дол.США (для прикладу М.Сновида за посаду начальника відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Зборівського району заплатив 3000 дло.США); за звання – 500 дол.США; заступник начальника УДАІ, начальник ВРП А.Терещук за навчання молодих працівників – 500 дол.США для О.Кавюка; начальник відділу організації дорожнього руху С.Поважна – за кожен дозвіл 50 грн., за погодження 50-100 грн., командир окремої роти ДПС для обслуговування доріг державного значення стройового підрозділу І.Ліхновський — з кожного працівника раз в тиждень 350 грн.; начальник відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території м.Тернополя та автомобільно-технічної інспекції С.Ронецький — з кожного працівника раз в тиждень по 300 грн., за технічний огляд – 150 грн.; командир взводу ДПС із забезпечення супроводу В.Продеус — з кожного працівника раз в тиждень по 400 грн.; районні відділення державтоінспекції з кожного працівника раз в тиждень по 1000 грн.; начальник 1-го відділення РЕР з обслуговування м.Тернополя, Тернопільського, Підволочиського, Збаразького, Зборівського районів В.Пак – за екзамени по 50 дол.США, за технічний огляд по 30 дол.США; начальник відділу автомобільно-технічної інспекції та реєстраційно-екзаменаційної роботи В.Погрібний — за технічний огляд по 200 грн.; начальник станції діагностики автомобілів Б.Цимбалюк – за технічний огляд по 150 грн.; за посаду начальника Теребовлянського ВРЕР О.Лень заплатив 10000 дол.США. Незаконно отримуються кошти за довідки видачі автотранспорту з штрафмайданчиків в районах області та у м.Тернополі, довідки видаються із великою накруткою. Так, при видачі транспорту із штрафмайданчиків О.Кавюком заведена платня в розмірі 30 грн. за довідку про перевірку автомобіля по базі даних.

  Після призначення Кавюка О.М. на посаду працівники ДАІ взагалі працюють безвихідних. В суботу проводяться рейди, а в неділю проводяться наради на які О.Кавюк практично не з’являється. Якщо нарада призначена на 10 годину, то начальник ДАІ може приходити вже після обіду близько 15-16 години. Він отримує велику насолоду з того, що працівники з відділених від області районів (Заліщики, Шумськ, Борщів) можуть чекати цілий робочий день. На прийом до О.Кавюка потрапити не можливо у зв’язку з тим, що робочий день у нього розпочинається о 11 годині тому, що найбільш любима його привичка це солодко і довго поспати. Після цього, чай кава, обіди, які переходять у вечері. Ще має О.Кавюк таке собі «хобі» — красиві, молоді дівчата, яких понабирав в кожний кабінет і при потребі вони негайно задовольняють його сексуальні забаганки.

  Особовий склад несе патрулювання по області на добитих, старих автомашинах, а О.Кавюк має в своєму користуванні чотири машини: Тойота Ланд Крузер №ВО 7773 АІ, Тойота Ланд Крузер №ВО 0077, Мерседес №ВО 0101, Тойота Камрі №ВО 0102. В начальника УДАІ взагалі відсутнє поняття культури спілкування, у зв’язку з чим, О.Кавюк завжди із співробітниками поводиться зверхньо і по «хамськи». Вважаючи підлеглих своїми «кріпаками» він постійно застосовує рукоприкладство, нецензурну лайку та образи.

  Щоб познущатися із підлеглих, не зважаючи на те, чи зима чи літо, а саме спекотна погода, заставляє офіцерів здійснювати патрулювання по території Управління ДАІ одітих в бронежилети і каски. Його б самого так екіпірувати може зажевріла в ньому маленька зернинка совісті, але навряд чи такі поняття для О.Кавюка доступні. Зазначена безвихідь змушує нас просити втрутитись у дану ситуацію і звільнити О.Кавюка із посади та провести відповідну перевірку його службової діяльності. При такому керівництві, і надалі, порядні і професійні співробітники будуть масово звільнятися і не буде кому працювати. Захисту від начальника УМВСУ в Тернопільській області генерал-лейтенанта Максимова В.В. ми не отримаємо, тому що він покриває злодіяння О.Кавюка (є хресним батьком внука В.Максимова). Взамін начальник УДАІ за своє покровительство особисто віддає генералу Максимову В.В. щомісячно 20000 дол.США.

  Як приклад, вже мали місце випадки коли були спроби змістити О.Кавюка із посади, розжалувати в званні, але В.Максимов, щоб не втратити протиправні канали збагачення, на рівні вищого керівництва МВС України залагоджує будь-які проблеми начальника УДАІ. Надіємось, що справедливість переможе і наш крик душі не буде залишений без належної уваги та відповідного реагування.

  Співробітники УДАІ УМВС України в Тернопільській області. 10.07.2009 року

  Читать также:

  Читать также:
  ГАИшники Черниговской области просят Луценко уволить их руководство
  Начальник УГАИ Тернопольской области избивает подчиненных

  ПОМОЧЬ ПРОЕКТУ ДК  Комментарии
  Вторник, Декабрь 22, 2009 - 22:31, Гость IP: 193.93.12.74

  гнеет с головы, Римляне говорили: Демократия ето значит то, что Вы будете жить так, как Вы заслуживаете...(народ, население страны)

  Вторник, Сентябрь 29, 2009 - 18:14, Гость IP: 91.83.93.180

  СЛОВА П.Люцюка: Я ЛЮДИНА МІНІСТРА І МЕНІ ВСЕ ДОЗВОЛЕНО

  „Хочу запевнити, що працюватиму так, аби мої вчинки були зрозумілими як для колективу, котрий очолюю, так і для керівництва, але в першу чергу для населення регіону. Я маю чималий досвід роботи в Державтоінспекції і відповідну освіту. Тож намагатимуся працювати так, щоб, коли доведеться йти з цієї посади, мені не було соромно подивитися людям в очі, у першу чергу тому колективу, який я очолюю.”(П.Луцюк)
  На благодатну Закарпатську землю в 2008 році призначено на посаду головного даішника –Луцюка Петра Сергійовича, в якого головне завдання зібрати за посади чим побільше грошей . За неповний календарний рік керівництва весь особовий склад ВДАІ Закарпатської області 2 рази був виведений за штатний розпис. На даний момент лише 40 % особового складу поновлені на посади, від інших чекають грошей. Кожного разу з кожного працівника для поновлення на посаді вимагають певну суму грошей:
  1. інспекторів ДПС – 600 – 700 у.о.
  2. офіцерський склад – 1000 – 30000 у.о. в залежності до займаної посади.
  Штатним розписом ВДАІ в Закарпатській області передбачено 402 посади, а отримують заробітну плату на 19 чоловік більше.
  Найулюбленіше хобі нашого дорогого обласного керівника – будівництво для себе шикарних котеджів і будинків за кошти отримані за продані посади.
  В даний момент будуються одночасно 4 різні об’єкти:
  1. На батьківщині в с. Млинівка Рівненської області житлово – масивний комплекс;(див. фото внизу)
  2. с. Драгобрат, Рахівського району, Закарпатської області;
  3. с. Шаян, Хустського району, Закарпатської області;
  4. с. Голубине, Свалявського району, Закарпатської області
  Для контролю перерахованих будівництв використовував службове авто „TOYOTA CAMRY” яке від такої інтенсивної експлуатації вийшло з ладу(вийшов з ладу двигун та інші силові агрегати)

  Вторник, Сентябрь 8, 2009 - 16:00, Гость IP: 193.201.98.4

  Интересно,среди Гаишников скольо % нормальных людей?Дружат они с кем то?
  А те...другие?

  Суббота, Август 1, 2009 - 17:07, Гость IP: 217.196.165.147

  30 июля сняли

  Четверг, Июль 23, 2009 - 15:08, Гость IP: 87.238.155.69

  А вы хотели только водил доить? хренушки вам!!!! Нечего тут страшного нет. все живут и вы не исключение. Я еще не разу не видел образованного, умеещего говорить мента. чуть прижали и заныли как девочки.

  Среда, Июль 22, 2009 - 21:42, Гость IP: 94.27.116.105

  В ГАИ на дороге пару раз встречались нормальные сержанты много нормальных офицеров и чудовищно много ДЕБИЛОВ КОТОРЫЕ ВЕДУТ СЕБЯ НА ДОРОГЕ КАК хазяива.ЧМО КОРОЧЕ. БОЛЬШИНСТВО что б не доить корову пошло в гаи . БЫДЛО и только . понятно что их также доит начальство . но они знали на Х* они в ГАИ то шли на работу. Х* ли ты там работаешь уйди на гражданку или в падло за хвост корову таскать.

  Вторник, Июль 21, 2009 - 16:15, Гость IP: 77.52.27.203

  засунь себе член в рот и жуй молча! сволота!

  Вторник, Июль 21, 2009 - 03:39, Гость IP: 95.135.9.108

  А, что вы хотели соболезнования, быть может, поддержки народа?
  Когда водителей штормите и пытаетесь доить, выходит это нормально? А тут как же заставляют делится.
  Вот и платите, получайте по бошкам своим меркантильным, все равно большего вы не заслужили. Я рад буду, что того начальничка не снимут и будет он вас дрючить и дальше. Дармоеды хреновы.

  Войско взбунтовалось, говорят царь не настоящий (с)

  Понедельник, Июль 20, 2009 - 10:49, Гость IP: 80.91.163.161

  себе в одно место вставь

  Понедельник, Июль 20, 2009 - 10:13, Гость IP: 91.90.22.42

  20 000 генералу, 50 000 Луценку