Текущее время: 19 апр 2024, 22:46

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 82 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 02 мар 2016, 20:35 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 23 дек 2011, 18:06
Сообщений: 325
Авто: ИС-3
Город: Самый лучший
freeman john писал(а):
Kuzmich_Kiev писал(а):
ее еще нет в элекьронном журнале.... Бардак короче...


Так куда тот чепушила зам командира дел оригинал? Съел?
Сутки даются на регистрацию.

Атамась меня сегодня уверял. что по приказу 1375 сутки только по 130, а так - 5 суток. Там круговая порука... Девушка с админпрактики звонила напрямую Фионову и сообщает мне "Он после суток, постанова у него дома (!!!) и он ее потом привезет"... Пиндец короче...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 02 мар 2016, 20:45 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 май 2010, 11:39
Сообщений: 4146
Откуда: Газета ДК
Авто: пешеход
Город: Столица
Кузьмич, эта постанова оспаривается в суде "на раз" так как там поворот разрешён 100%, а потом после этого готовь бумаги в ГПУ, МВД, СБ и Департамент Полиции.
Сейчас поищу свой выигранный иск по кирпичу он должен быть где-то на форуме.

Свой иск не нашёл, но попался аналогичный случай http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtopic.php?f=84&t=2096&start=15

СКАРГА
Сообщение, не относящиеся к теме
Начальнику _ВДАІ УМВС України у Тернопільській області
46000, м. Тернопіль, вул. Котляревського, 24
Посада ,звання ,ПІБ -?
(Підставити посаду начальника та адресу органу ДАІ або ГУМВС України у регіоні)
Копії:

Нач. Департамента ДАІ МВС України
вул. Лук'янiвська, 62,
м. Київ, 04171

Прокурору Тернопільської області
46001, м. Тернопіль, вул. Листопадова, 4,

Від: _Шумахера Міхаєля Рольфовича_
Німеччина ,Хоерт-Хермольцхайм_
(Підставити свої ПІБ та адресу)

СКАРГА

Шановний пане Начальнику ВДАІ УМВС України у Тернопільській області! Звернутись до Вас з цією скаргою мене змусила дивна ситуація, котра трапилась зі мною __ червня 2010 року у м. Тернопіль . Керуючи власним гоночним болідом Феррарі ( д.н.з. ХХХХХХ ) та виконуючи всі вимоги Правил дорожнього руху, о 00 год.00. хвилині я був зупинений за адресою вул..Б.Хмельницького,5 старшим ІДПС роти ДПС ВДАІ м.Тернополя капітаном міліції Тильчаком Євгеном Богдановичом.
Працівник ДАІ не представився (подальші його звання,ПІБ,до якого підрозділу ДАІ належить,та інше) я дізнався із виписаного ним в подальшому протоколі.
Згідно Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС №111, п.15.5. Під час звернення до водія працівник Державтоінспекції МВС зобов'язаний прикласти праву руку до головного убору, привітатися, чітко й зрозуміло відрекомендуватися, назвати свою посаду, звання та прізвище, висловити вимогу про передачу водієм документів, зазначених в пункті 2.1 ПДР, для перевірки та повідомити про причину зупинки транспортного засобу і суть скоєного правопорушення.
Цю вимогу Інструкції п.15.5 капітан міліції Тильчак Є.Б. не виконав.
На вимогу капітана Тильчака Є.Б.,я передав документи зазначені в п.2.1 ПДР.

На мій превеликий подив, вказаний працівник повідомив мене, що я порушив ПДР,ніби-то вїхавши в зону дії знаку 3.1. «Рух заборонено», що на вулиці Руській . Мене це здивувало ,так як я рухався в загальному неперервному потоці автомашин. На запитання працівника ДАІ куди я їду , я відповів що до готелю «Тернопіль» ,згідно інформаційних знаків ,так як в мене там зарезервований номер. На моє запитання чому зупинили саме мене , виділивши з загального потоку тернопільських автомашин ,а місцеві машини не зупиняє , я почув відповідь – «А вони тут всі живуть».
Не доказавши моєї вини згідно КУпАП і Закону «Про дорожній рух» було складено Протокол серія ВО № 000000 від 00.00.2010 р. та Постанова в справі про адмінправопорушення серії ВО № 000000 від 00.00.2010 р. (копії обох документів надані в Додатках до цієї Скарги).
Звертаю Вашу увагу на те, що адмінпротокол інспектор почав складати о 00 год.00 хв., розгляд справи було призначено на 00год.03хв. цього-ж дня, що фактично позбавило мене можливості скористатися своїм правом на захист та юридичну допомогу, а також надати данні що характеризують особу, її майновий стан, обставини що пом’якшують або обтяжують відповідальність. Це є прямим порушенням вимог ст.268 Кодексу України про Адміністративні правопорушення.
Під час складання інспектором протоколу я заявив , що хочу подати клопотання про надання права на захист. Згідно ч.1 ст.268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: ...при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи.
Крім того я заявив ,що хочу подати клопотання про відкладення розгляду справи. У відповідності до ч.2 ст.33 КУпАП при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Крім того, згідно ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: …чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність,…а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
У поданні всіх перерахованих клопотань мені було категорично відмовлено.
Такі дії інспектора свідчать про його упереджене ставлення, викликане моїми запереченнями проти інкримінування мені неіснуючого правопорушення .

Будучи в м. Тернопіль автомобілем вперше, я уважно слідкував за всіма знаками, які регулюють дорожній рух. Для того, аби пересвідчитись у інкримінованому мені порушенні я, залишивши інспектора оформляти протокол, пішки повернувся до перехрестя,та на вул..Руська , яке передувало моїй зупинці працівниками РРДПС ВДАІ м. Тернополя.
Повернувшись на вулицю Руську я побачив такі знаки (фото_11,фото_12 та фото_13 додається в додатках)
З доданих фото видно ,що знаки 5.19 «Використання смуги руху» вказують на те ,що попереду на найближчому перехресті прямо «Рух заборонено» ,а рух праворуч дозволено. Крім того над знаком 5.19 «Використання смуги руху» розміщений додатковий вказівник про напрямок руху до потрібного мені готелю та назва вулиці і її напрямок.
Знак 3.1. «Рух заборонено» знаходився за перехрестком , якого я фактично не перетинав.
Також на даному перехресті ліворуч висів знак 3.21.«Вїзд заборонено» ,який забороняв поворот наліво.
На наступний день я пішком пройшов весь маршрут мого проїзду , роблячи при цьому фото і відеозйомку маршруту.(всі фото і відео маршруту в додатках). І ось ,що я зясував.
Попередньо я їхав по вул..Монюшко до вул..Паркової і на знаку 2.1. «Дати дорогу» повернув праворуч (фото_1 в додатках). З фото видно , що ніяких інших знаків які б заважали мені повернути праворуч немає.
Проїхавши по вул..Парковій до вул..Довгої я на знаку 2.1 «Дати дорогу» і на знаку 2.3. «Кінець головної дороги» повернув ліворуч.(фото_2 в додатках). З даного фото видно , що ніяких інших знаків , які б заважали мені повернути ліворуч немає.
Проїхавши по вул..Довгій (фото_3,фото_4,фото_5 в додатках) ,на якій не було жодного знаку ,я доїхав до бетонної стінки ,яка розділяла вулицю навпіл і на якій був встановлений знак 4.7. «Обїзд перешкоди зправа». Виконавши вимогу даного знаку я поїхав далі вулицею.
Дві бетонні огорожі скеровують автомобіль до вул..Руської (фото_5,фото_6,фото_7) ,де вкінці вулиці висить знак 5.18. «Напрямок руху по смузі»,який зобов’язує їхати тільки направо. Ніякої іншої можливості з точки зору ПДР і технічної повернути ліворуч або розвернутись на вул..Довгу немає.
Пропустивши неперервний потік автомашин (фото_9 в додатках) я згідно ПДР повернув праворуч. Як зясувалось пізніше значно далі за поворотом і значно вище хтось повісив знак 3.1. «Рух заборонено» (фото_10 додається). Знак не видно з-за стовпа і квітів на ньому (фото_8 і фото_9 додається).Крім того перед боковим виїздом на дорогу зі знаком 3.1.,нема знаку 7.3.1.,як того вимагає ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування»
Отже проїжджаючи з вул.. Довгої на вул..Руську неможливо не порушити ПДР ,так як знак 3.1. «Рух заборонено» суперечить знаку 5.18. «Напрямок руху по смузі вправо»
Крім того працівники ДПС знехтував моє пояснення щодо проїзду мною до готелю «Тернопіль». В ПДР вказано,що не поширюється дія знаків:" 3.1-3.8, 3.11 - на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в'їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення;"
Так як в мене був зарезервований номер в готелі, то це виключення на мене поширюється також, адже я прямував до місця проживання.
З наведених фотосхем і пояснень видно, що у місті Тернополі (обласному центрі, між іншим!) на центральній вулиці, прямо під боком обласного керівництва не тільки ДАІ, але й МВС, встановлено заборонний дорожній знак 3.1. з грубим порушенням не лише ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування», але й елементарної логіки сприйняття дорожньої обстановки.

Скажіть будь-ласка, яким чином водій, котрий вперше проїздить Вашим містом, має здогадатись, що вкінці вул..Довгої (по якій дозволений рух) за поворотом стоїть знак «Рух заборонено»?

Чому всупереч здоровому глузду та технічним вимогам знак встановлено
не перед перехрестям, а далеко за ним і без знаку 7.3.1.,як того вимагає ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування»?

Чому наряд ДПС, який звинуватив мене у порушенні ПДР, незважаючи на мої зауваження, не припинив очевидне беззаконня, не вжив заходів для підвищення безпеки руху, як того вимагає Закон про міліцію, а продовжив складати незаконні протоколи та постанови щодо інших «порушників», в основній масі – з номерними знаками інших областей?


Я так розумію, що єдина аргументована відповідь не вищенаведені нериторичні запитання та єдина причина існування такої ситуації у місті - це намагання наповнити (у кращому випадку) держбюджет за рахунок немісцевих водіїв, які не будуть «шукати справедливості» у чужому місті у такий не зовсім коректний, м’яко кажучи, спосіб. Тому ці питання я також адресую обласному прокурору та в центральний апарат ДАІ МВС України.

Виходячи з вищевикладеного,
ПРОШУ:
1. Визнати незаконною та скасувати Постанову в справі про адмінправопорушення серії ВО № 000000 від 00.00.2010 р.
2. Адміністративну справу проти мене закрити.
3. Провести службове розслідування з виявлення винних у встановленні дорожнього знаку у вказаному місці з грубим порушенням ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування».
4. Дати доручення відповідним службам привести знак 3.1. «Рух заборонено» у відповідність з ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування».
5. Повідомити мене письмово про розгляд даної скарги у встановлений Законом термін та відправити копії відповіді в Консульство Німеччини в Києві.


Доводжу також до Вашого відома, що мною підготовлені документи для передачі цієї справи на розгляд Європейсьеого суду в Страдхбурзі.
Як того вимагає КУпАП, судовий позов буде подано 00червня 2010 р (10-ий день після винесення постанови). До цього часу я чекатиму на Вашу відповідь на дану скаргу. Після 00 червня мені буде дуже цікаво зустрітися з Вашим представником і послухати, як він пояснюватиме Високому Суду способи проїзду перехрестя вул..Довга-вул.Руська в специфічному розумінні Тернопільського ДАІ.

До Скарги Додаються:
1. Копія Протоколу серія ВО № 000000 від 00.00.2010 р.
2. Копія Постанови в справі про адмінправопорушення серії ВО № 000000 від 00.00.2010 р.
3.Фотододатки – 13 шт.
4.Відеоматеріал маршруту проїзду.

00 червня 2010 р.
З повагою, Шумахер Міхаель Рольфович.

_________________
Засудження - розкіш тільки для пасивних спостерігачів.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 04 мар 2016, 22:55 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Kuzmich_Kiev писал(а):
Атамась меня сегодня уверял. что по приказу 1375 сутки только по 130, а так - 5 суток. Там круговая порука...


конечно, он тот приказ открывал? читал? где там написано, что только по 130 КУпАП?

Цитата:
XIII. Деякі аспекти діловодства у справах

4. Адміністративні матеріали, оформлені поліцейським, протягом однієї доби надсилаються до підрозділів адміністративної практики для подальшої їх реєстрації та опрацювання.



это в старом приказе МВС 26.02.2009 N 77

Цитата:
9.13. У підрозділи Державтоінспекції МВС матеріали про адміністративні порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, долучаються, надсилаються або передаються в п'ятиденний строк, про що робиться відмітка в графі 6 Журналу обліку матеріалів про порушення правил, норм і стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (у містах обмін матеріалами може здійснюватися один раз на тиждень). У цей же термін протоколи про адміністративні правопорушення спрямовуються до судів для розгляду.


так он работает по НПА полиции или у него еще НПА мусоров?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 04 мар 2016, 23:14 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Kuzmich_Kiev

если в понедельник не получите доступ к админ. материалам дела, остается подавать иск в суд.
100% никакого рапорта этот зам командира не писал, лишний раз доказывает: мусор - это клеймо на всю оставшуюся жизнь!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 09 мар 2016, 17:30 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Kuzmich_Kiev

какие новости?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 09 мар 2016, 18:04 
Не в сети
Прохожий

Зарегистрирован: 17 июн 2014, 21:23
Сообщений: 18
Авто: Amulet
Город: Киев
Мне ответ с департамента пришел через три месяца !!!


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 05 апр 2016, 14:15 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 23 дек 2011, 18:06
Сообщений: 325
Авто: ИС-3
Город: Самый лучший
Вибачте, що довго не виходив на зв'язок. Скарги ще в роботі. Строки вже прострочили. Заяви були подані 01.03.2016 та 02.03.2016. На кого розписані в базі не зазначено. Бардак... Що робити з прострочкою? Куди писати?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 22 апр 2016, 14:42 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 23 дек 2011, 18:06
Сообщений: 325
Авто: ИС-3
Город: Самый лучший
Прийшла відповідь з Народного. Дії інспектора визнано правомірними... ППЦ... Порушення 26.02.2016, заява на скасування 02.03.2016, відповід. по заяві датована 04.04.2016, а фактично прийшла до мене 21.04.2016. Як бути з сроками, подавати клопотання про поновлення строків позовної давності, чи ні?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 22 апр 2016, 14:56 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Kuzmich_Kiev

я ж Вам писав 5 березня 2016 року

Цитата:
если в понедельник не получите доступ к админ. материалам дела, остается подавать иск в суд.
100% никакого рапорта этот зам командира не писал, лишний раз доказывает: мусор - это клеймо на всю оставшуюся жизнь!!!


теперь по срокам...

Цитата:
Стаття 99. Строк звернення до адміністративного суду

4. Якщо законом передбачена можливість досудового порядку вирішення спору і позивач скористався цим порядком, то для звернення до адміністративного суду встановлюється місячний строк, який обчислюється з дня, коли позивач дізнався про рішення суб'єкта владних повноважень за результатами розгляду його скарги на рішення, дії або бездіяльність суб'єкта владних повноважень.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 22 апр 2016, 15:11 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 23 дек 2011, 18:06
Сообщений: 325
Авто: ИС-3
Город: Самый лучший
freeman john писал(а):
Kuzmich_Kiev

я ж Вам писав 5 березня 2016 року

Цитата:
если в понедельник не получите доступ к админ. материалам дела, остается подавать иск в суд.
100% никакого рапорта этот зам командира не писал, лишний раз доказывает: мусор - это клеймо на всю оставшуюся жизнь!!!


Та отож. Думав, що прокатить так, а не прокатило...

freeman john писал(а):
Kuzmich_Kiev


теперь по срокам...

Цитата:
Стаття 99. Строк звернення до адміністративного суду

4. Якщо законом передбачена можливість досудового порядку вирішення спору і позивач скористався цим порядком, то для звернення до адміністративного суду встановлюється місячний строк, який обчислюється з дня, коли позивач дізнався про рішення суб'єкта владних повноважень за результатами розгляду його скарги на рішення, дії або бездіяльність суб'єкта владних повноважень.

Дякую. А треба окремо вказувати в позові, що я подавав заяву на скасування і мені відмовили?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 22 апр 2016, 15:52 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Kuzmich_Kiev писал(а):
А треба окремо вказувати в позові, що я подавав заяву на скасування і мені відмовили?


Ви подавали скаргу вищестоящій посадовій особі, після розгляду Вам відмовили, тепер Ви звертаєтесь до суду у порядку,
визначеному Кодексом адміністративного судочинства України вказуючи, що згідно п.4 статті 99 - для звернення до адміністративного суду встановлюється місячний строк, який обчислюється з дня, коли позивач дізнався про рішення суб'єкта владних повноважень за результатами розгляду його скарги на рішення, дії або бездіяльність суб'єкта владних повноважень

в додатках прикладете копію поштового конверта з УПП та КЛОПОТАННЯ про звільнення від сплати судового збору

Цитата:
КЛОПОТАННЯ
про звільнення від сплати судового збору.

Відповідно до ст.106 КАС України - у позовній заяві зазначаються у разі необхідності - клопотання про звільнення від сплати судового збору.
Відповідно до ст.288 КУпАП постанову посадової особи про накладення адміністративного стягнення, може бути оскаржено у вищестоящий орган або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом. Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
23 січня 2015 року Пленумом Верховного суду України було постанову №2 в якій було прийнято таке рішення «Довідку про результати вивчення та узагальнення практики застосування адміністративними судами положень Закону України «Про судовий збір» довести до відома суддів апеляційних, окружних адміністративних судів та місцевих загальних судів.»
http://www.vasu.gov.ua/plenum/post_plen ... 23-01-2015
«Питання справляння судового збору, крім Закону про судовий збір, регулюється іншим законодавством. Зокрема, відповідно до частини четвертої статті 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита… Припис частини четвертої статті 288 КУпАП не вступає в колізію з положеннями статті 5 Закону № 3674-VI, якою визначено пільги щодо сплати судового збору, оскільки коло вимог і осіб, які мають такі пільги за цим Законом, не є вичерпним. Крім того, у цьому випадку необхідно виходити з того, що норми частини четвертої статті 288 КУпАП є спеціальними нормами порівняно з нормами Закону про судовий збір. Отже, за подання до суду адміністративного позову про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, якою особу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, судовий збір не сплачується у порядку та розмірах, установлених Законом про судовий збір», - зазначено в довідці.
На підставі викладеного,

ПРОШУ:

1. Звільнити від сплати судового збору.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 22 апр 2016, 16:07 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 23 дек 2011, 18:06
Сообщений: 325
Авто: ИС-3
Город: Самый лучший
Щиро дякую за допомогу. Піду майструвати позов та ін. доки...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 22 апр 2016, 16:38 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 23 дек 2011, 18:06
Сообщений: 325
Авто: ИС-3
Город: Самый лучший
freeman john писал(а):
в додатках прикладете копію поштового конверта з УПП

Тільки копію конверту, а копію відповіді нетреба?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 22 апр 2016, 16:39 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 23 дек 2011, 18:06
Сообщений: 325
Авто: ИС-3
Город: Самый лучший
І ще, може зразу долучити відео з реєстратора? Чи його можна буде потім на засіданні долучити до справи?


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
 Заголовок сообщения: Re: Поліція фальсифікує протоколи
СообщениеДобавлено: 22 апр 2016, 16:51 
Не в сети
Борец

Зарегистрирован: 08 мар 2012, 14:59
Сообщений: 23304
Авто: Chery QQ ГБО-4
Город: Украина
Kuzmich_Kiev писал(а):
І ще, може зразу долучити відео з реєстратора? Чи його можна буде потім на засіданні долучити до справи?


можете перенести відеофайл на СD-диск та прикласти до позову, вказавши це одним із пунктів у Додатках


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 82 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти: