Текущее время: 23 фев 2024, 02:52

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 16 ноя 2012, 19:54 
Не в сети
Постоялец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 сен 2011, 20:39
Сообщений: 104
Авто: Пешеход
Город: Херсон
НА запрос поповоду сертификации труками ГАИ Херсона отвечает:

Запрос:
Начальнику ОГАІ УМВС України
в Херсонській області
підполковнику міліції Карпенко С.Н.Запит на інформацію

Згідно ст.9 ЗУ "Про інформацію", всі громадяни України, юридичні особи і державні органи мають право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення та зберігання відомостей, необхідних їм для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів, здійснення завдань і функцій. Кожному громадянину забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законами України.
Співробітниками ДАІ при несенні служби для визначення швидкості руху використовується прилад TruCam LTI 20-20. На вимогу водія пред'явити сертифікат відповідності співробітники демонструють «Експертний висновок від 29.07.11 № 285 Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації» який свідчить про те що механізм технічного захисту вимірювача швидкості TruCam LTI 20-20 відповідає вимогам нормативних документів системи захисту інформації в Україні. Данний висновок не є сертифікатом відповідності і не може таким являтися, до того ж в данному документі йде мова про певну частину приладу, а саме блок зберігання інформації, а не про прибор вцілому. Виходячи з цього, прилад TruCam LTI 20-20 не має сертифікату відповідності.
Згідно 19 статті Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно наказу МВС №111 від 27.03.2009р. Пункту 19.2 Забороняється застосування технічних засобів та приладів, які не сертифіковані, не сертифіковані в Україні та які не пройшли метрологічної повірки або мають свідоцтво про таку повірку, термін дії якого минув, а також передавати такі прилади для користування безпосередньо на маршруті патрулювання без здійснення контролю командиром підрозділу результатів роботи приладу за зміну.
Керуючись вищевикладеним прошу надати відповіді на наступні питання:
1. Чи має прилад TruCam LTI 20-20 сертифікат відповідності, номер сертифікату.
2. Чи має право співробітник ДАІ у своїй роботі використовувати прилад TruCam LTI 20-20.
Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк на данну електронну адресу.

13.11.2012р.


Ответ:
УМВС УКРАЇНИ
В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ


УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЇ
просп. Сенявіна, 128, м. Херсон, 73034
тел. 432-535, 432-536, [email protected]

15.11.2012 № 6/4-13238
На №Шановний Олександре Сергійовичу!


Ваш інформаційний запит від 13.11.2012, який надійшов на електронну адресу УДАІ УМВС України в Херсонській області 13.11.2012 та зареєстрований за вхідним № 64, розглянуто управлінням ДАІ УМВС України в Херсонській області.
Стосовно сертифікації лазерних вимірювачів швидкості руху транспортних засобів TruCAM LTI 20/20 повідомляємо в межах компетенції наступне.
Відповідно до положень пункту 1 статті 14 Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 «Про стандартизацію і сертифікацію», центральний орган виконавчої влади з питань технічного регулювання - національний орган України з сертифікації затверджує переліки продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації, та визначає терміни її запровадження.
На виконання вказаних вимог цього нормативного акта наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01.02.2005 № 28 затверджено Перелік продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні. Прилади для вимірювання швидкості транспортних засобів, до яких належить TruCAM LTI 20/20, до цього Переліку не включено, отже вони не підлягають обов’язковій сертифікації на відповідність.
Слід зазначити, що відповідно до інструкції з експлуатації підприємства-виробника лазерний вимірювач швидкості TruCAM LTI 20/20 є засобом вимірювальної техніки. Тобто він підпадає під дію Статті 19 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», як об’єкт метрологічного контролю і нагляду.
Відповідно до положень пункту 1 статті 27 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки, не призначені для ввезення на територію України партіями, на які поширюється державний метрологічний нагляд, підлягають державній метрологічній атестації.
На виконання цих вимог всі ввезені в Україну прилади TruCAM LTI 20/20, перед початком їх експлуатації в підрозділах ДАІ МВС України, належним чином пройшли державні випробування в ДП «Укрметртестстандарт», за позитивними результатами яких отримали свідоцтва про державну метрологічну атестацію встановленого зразка та допускаються до застосування в якості робочого засобу вимірювальної техніки.
Крім того, з метою забезпечення можливостей подальшого нарощування матеріально-технічної бази Державтоінспекції по фіксації порушень правил дорожнього руху було ініційовано проведення державних приймальних випробувань, за позитивними результатами яких на лазерний вимірювач швидкості TruCAM LTI 20/20 Міністерством економічного розвитку і торгівлі України видано сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки № UA-MI/1-2903-2012 від 29.08.2012, а зазначений прилад занесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки за номером У3197-12. Це означає, що зразки приладу TruCAM LTI 20/20 можуть ввозитись на територію України та використовуватись за призначенням, зокрема для вимірювання швидкості транспортних засобів.
Додатково інформуємо, що з інших питань у сфері сертифікації Ви можете звертатися до Міністерства економічного розвитку і торгівлі, яке є центральним органом виконавчої влади з питань технічного регулювання - національним органом України з сертифікації, та до компетенції якого, відповідно до статті 14 Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 «Про стандартизацію і сертифікацію», належить розгляд спірних питань з випробувань і дотримання правил сертифікації продукції.
Одночасно повідомляємо Вас, що лазерний вимірювач швидкості TruCAM внесено до Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху, затвердженого наказом МВС України від 01.03.2010 № 33, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.03.2010 за № 262/17557. Зазначений нормативний документ МВС погоджено в установленому порядку в Державному комітеті України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Вказаний наказ МВС не втратив юридичної сили та є чинним, а тому працівники ДАІ мають законні підстави для використання вказаних у цьому Переліку технічних засобів при здійсненні контролю за дотриманням водіями транспортних засобів правил дорожнього руху.З повагою
заступник начальника управління О.І. Мікла


Помоему где-то развод как всегда...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 20 окт 2018, 19:06 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2011, 15:06
Сообщений: 8414
т.к. тема актуальна. Подымаю тему.

Немного об измерительной технике:

Предприятие импортирует измерительную технику. На эту технику предприятие каждый год делает поверку. Иначе при использовании этой техники без поверки этой техники, у предприятия могут быть проблемы.
Все измерения которые проводит техника могут быть признаны НЕДЕЙСТВИТЕЛЬНЫМИ. Со всеми вытекающими.
Аналогично и с TruCAM.

Кстати вся импортируемая техника этим предприятием есть в реестре. Проверил лично. А теперь перейдем к законодательству.


ЗАКОН УКРАЇНИ
Про метрологію та метрологічну діяльність

Стаття 19. Об'єкти державного метрологічного контролю і нагляду

Об'єктами державного метрологічного контролю і нагляду є:

-засоби вимірювальної техніки;

- методики виконання вимірювань;

http://zakon.rada.gov.ua/rada/show/113/98-%D0%B2%D1%80
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
НАКАЗ 13.07.2016 № 1161
Деякі питання ведення Реєстру затверджених типів засобів вимірювальної техніки

3. ДП “Укрметртестстандарт” забезпечити:
формування та ведення Реєстру;
зберігання до 01 січня 2019 року інформації про затверджені типи засобів вимірювальної техніки, унесені в установленому порядку до набрання чинності Законом України “Про метрологію та метрологічну діяльність” до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.

2. Реєстр є електронною базою даних, що містить відомості про затверджені типи засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ).
....
4. ДП "Укрметртестстандарт" забезпечує оприлюднення Реєстру на своєму веб-сайті.

http://zakon.rada.gov.ua/rada/show/z1081-16


ДП "Укрметртестстандарт"
ДЕРЖРЕЄСТР ЗВТ

По ссылке TruCAM в реестрах нет. Потому что это стоит денег.

http://www.ukrcsm.kiev.ua/index.php/ru/ ... trology-ua

_________________
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"
Р. Бьорнс


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 окт 2018, 09:32 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
lentai писал(а):
т.к. тема актуальна. Подымаю тему.

По ссылке TruCAM в реестрах нет. Потому что это стоит денег.

http://www.ukrcsm.kiev.ua/index.php/ru/ ... trology-ua


Скороходов с Невинным уже "вспушили" тему. Интересно!!!
phpBB [video]


Пи.Си.
Все изюминки случились уже после запуска Новой Полиции. Вообще как интересно...


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 окт 2018, 12:25 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 авг 2010, 13:34
Сообщений: 4840
Откуда: Одесса
Авто: Skoda Fabia
Так в самом сертификате идет ссылка на то, что он внесен в реестр под номером УЗ197-12. Но вот то, что его исключили из реестра - это уже интересно. Означает ли это автоматическую отмену выданного сертификата?

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 22 окт 2018, 13:58 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2012, 12:33
Сообщений: 2188
Авто: Mitsu SpaceStar
Город: Запорожье
makssav писал(а):
Так в самом сертификате идет ссылка на то, что он внесен в реестр под номером УЗ197-12. Но вот то, что его исключили из реестра - это уже интересно. Означает ли это автоматическую отмену выданного сертификата?

Есть более интимный вопрос!
Сертификат выдан Laser Techology, что за позитивными результатами замеров ( :o :o :o !!!) их прибор зарегистрирован в Украине, как измеритель скорости...
С чем сравнивались замеры? Правильно! С задекларированными Laser Techology данными. И эта инфо подтверждается вторым абзацем в сертификате - сертифицированный контроль измерений у производителя прибора.
Т.е. у Laser Techology таки есть "сертификат качества" и он предоставил его Минэкономразвития - иначе им не с чем было бы сверяться.
Приложить такой сертификат к паковану документов на прибор - реально и тогда вопросов бы не было никаких.
НО! Когда ГПУ начала интересоваться происхождением прибора и копнула немножко глубже, то я предполагаю что сертификат оказался просто коррупционной бумажкой.
Поэтому его и прибор тихонько исключили из реестра.
Ждем продолжения от Дорожного Бабая.


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 окт 2018, 07:47 
Не в сети
Постоялец

Зарегистрирован: 06 май 2010, 10:37
Сообщений: 404
продолжение от Дорожного Бабая.

[url]https://www.youtube.com/watch?v=fSVWHQw8pCs[/url]


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 23 окт 2018, 09:40 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2011, 15:06
Сообщений: 8414
dvik писал(а):
продолжение от Дорожного Бабая.

https://www.youtube.com/watch?v=fSVWHQw8pCs


Иван говорит что сертификат нужен БЫЛ раньше для ввоза.

Но на сегодняшний день, согласно ст. 19 ЗУ Про метрологію та метрологічну діяльність
Об'єктами державного метрологічного контролю і нагляду є: засоби вимірювальної техніки; .

TruCAM есть средством измерительной техники.

согласно статьи 3. Минкеномики 13.07.2016 № 1161

ДП “Укрметртестстандарт” забезпечити:
формування та ведення Реєстру;
зберігання до 01 січня 2019 року інформації про затверджені типи засобів вимірювальної техніки, унесені в установленому порядку до набрання чинності Законом України “Про метрологію та метрологічну діяльність” до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки.

TruCAMа в этом реестре нет.

На сегодняшний день, для ввоза такой сертификат не нужен.
Сертификат нужен только для того чтобы показать что TruCAM зарегистрирован и утвержден как прибор измерительной техники.
Каждый год проходит поверку.

Иначе это просто игрушка, каждый может завезти но показания TruCAMа не будут признаны.

_________________
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"
Р. Бьорнс


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
СообщениеДобавлено: 06 мар 2019, 10:49 
Не в сети
Борец
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2011, 15:06
Сообщений: 8414
Уже внесли.

http://www.ukrcsm.kiev.ua/index.php/ru/ ... trology-ua

Вимірювач швидкості транспортних засобів лазерний LTI 20/20 TruCAM II Laser Technology Inc. 6912 S. Quentin Street, CO 80112, Colorado, United States ДП "Укрметртестстандарт" UA.TR.001 UA.TR.001 241-18 26.12.2018 26.12.2028

_________________
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"
Р. Бьорнс


Вернуться наверх
 Профиль  
Ответить с цитатой  
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron